Bojíte se zimy a deště na Vaší firemní akci? Postavte si stan s topením.
Budete pořádat noční oslavu? Pak Vám profesionální osvětlení nesmí chybět.
Potřebujete ozvučit Vaši tiskovou konferenci? Přivezeme. Nastavíme. Ozvučíme.
Vyzkoušejte s partnery adrenalinovou hru air-soft a trefte se do černého.
Což takhle spestřit event originální autodráhou?
Nemáte jak dopravit a uskladnit Vaše promo materiály? Uskladněte je u nás.
Chcete zapůjčit cokoliv z naší nabídky? Kontaktujte nás >>

Zábavné atrakce - RC modely

RC modelyOd letošního roku jsme obohatily RC modely o nové vozy,  tzv. pavouky. Tyto vozy jsou schopny zdolat téměř jakoukoli překážku.

Buďte si jistí že tato auta nedoběhnete. Jeho rychlost je opravdu vysoká a průchodnost terénem neuvěřitelná 

Vytvoříme Vám s kuželů zajímavou trať a díky dokonalému technickému zázemí může závod trvat téměř non-stop.

Pár technických poznámek k používaným autům. Wheel King

Skvělé RC auto s podvozkem typu 'crawler' s výkyvnými poloosami pro maximální průjezdnost nejnáročnějšího terénu, výkonným motorem 540 se kterým model jezdí bez problému po zadních kolech, efektně zpracovanou karoserií a kompletní RC vybavou.

Elektrický monster truck Wheely King 4WD je výkonné auto do nejtěžšího terénu v měřítku 1:12. Díky kolům o velkém průměru a pohonu 4x4 je průjezdnost terénem obdivuhodná. Můžete přejíždět velké překážky, skákat několikametrové skoky, sjíždět schody, prostě cokoliv Vás napadne. Výkon motoru je tak velký, že při přidání plynu se tento crawler zvedne na zadní kola. Mohutná chromová kola drží podvozek RC auta Wheely King v dostatečné vzdálenosti od bláta, navíc díky nim a podvozku s efektem chomových trubek vypadá model jako skutečná zmenšenina opravdových amerických monster trucků.

S modelem je možné jezdit jak rychle po zadních kolech nebo skákat extrémní skoky, ale je možné jezdit i pomalu a snažit se přejíždět ty nejextrémnější překážky - neboli jet takzvaný 'crawling'. Model má přední a zadní vysoce dimenzované nápravy na kulových čepech. Žádný terén s tímto modelem není neprůjezdný. Jedinečné obrovské multizdvihové tlumiče umožňují Wheely Kingu obrovský zdvih pérování - v kombinaci s terénními poloměkkými pneumatikami a 4 olejovými tlumiči je Wheely King dokonalý pro průjezd přes obrubníky, trávu, přes cokoli co Vám vstoupí do cesty! K ochraně hnacích kol má model pevný plastový kryt, držený na místě svorkami. Sada kovových kuličkových ložisek zvyšuje efektivitu hnacího ústrojí, pomáhá Wheely Kingu efektivně využívat přenosu energie k hnaným nápravám!

Špičkovou technickou výbavu doplňuje profesionálně nabarvená obrovská karoserie pravého amerického trucku, namontovaná na nastavitelných držácích které vám umožní nastavení podle Vašeho vkusu.

RC modely     RC modely     RC modely    RC modely    RC modely    RC modely    RC modely    RC modely    RC modely

  • Miloš Jedlička
  • 5. května 201
  • Měšice u Prahy
  • 250 64
  • IČ: 470 44 071
  • DIČ: CZ6808281755
  • www.stany-atrakce.cz
Copyright © 2010 - 2015 www.stany-atrakce.cz, všechna práva vyhrazena, vytvořeno: Gapanet solution s.r.o., redakční systém: CMS.Net