Bojíte se zimy a deště na Vaší firemní akci? Postavte si stan s topením.
Budete pořádat noční oslavu? Pak Vám profesionální osvětlení nesmí chybět.
Potřebujete ozvučit Vaši tiskovou konferenci? Přivezeme. Nastavíme. Ozvučíme.
Vyzkoušejte s partnery adrenalinovou hru air-soft a trefte se do černého.
Což takhle spestřit event originální autodráhou?
Nemáte jak dopravit a uskladnit Vaše promo materiály? Uskladněte je u nás.
Chcete zapůjčit cokoliv z naší nabídky? Kontaktujte nás >>

Zábavné atrakce - Digitální autodráha

AutodráhaTato velkoplošná digitální autodráha je využívána firmami ke zpestření svých firemních akcí, při zvláštních firemních událostech, při jakékoliv akci kde je cíl, aby se lidé dobře pobavili a odreagovali.

Dráha s auty jsou vyrobeny firmou SCX . Jedná se o systém digitální autodráhy, která umožňuje oproti klasické autodráze mnohá vylepšení a tím zatraktivnění závodů.. Pouze digitání technologie umožňuje některé z následujících možnosti:

 • současnou jízdu až šesti aut na dvouproudé dráze
 • předjíždění jiných aut při přejíždění mezi pruhy
 • aktuální informace o počtu kol do konce
 • pořadí jezdců a jejich dosažené časy

Změna pruhu je řízena autem a ne výhybkou, ta je jen pasivním prvkem. Každý jezdec má možnost měnit jízdní pruh jak chce a je pouze na něm jakou zvolí závodní strategii.

Pit Box - více pravého závodění, Simulace skutečného závodění s nutností tankování.

Více vzrušení: Zvolte si svou strategii závodu. Auto s větším množstvím paliva jezdí pomaleji, Autodráha je instalována na pódiovém systému 5x2 m, který je maximálně stabilní.  Závodní okruh má díky mimoúrovňovému křížení délku 36 m  a svými rozměry se řadí mezi největší digitální autodráhy. Počet jízdních pruhů se na okruhu mění od dvou až do čtyř.

Podiový systém jsme schopni nainstalovat s autodráhou do 3 hodin. K celkovému vizuálnímu vjemu a zatraktivnění celé autodráhy celý prostor nasvěcujeme 2ks světelných spotů obvykle v červené barvě. (Lze zvolit i jinou barvu  s ohledem na požadavek klienta)  

Primárně je autodráha určena do interiových prostor s možností napojení na 220V, který také většina ostatních pronajimatelů požaduje. My ale umíme autodráhu postavit třeba na otevřeném soukromém pozemku bez přívodu elektřiny. Autodráhu zastřešíme mobilním stanem e-zupp a přívod elektřiny zajistíme z vlastního agregátu s tím že dojde k nepatrnému navýšení ceny a doba stavby se prodlouží řádově o minuty.

V případě zájmu je možno celou akci ozvučit stylovou hudbou, popř. instalovat LCD televize se spoty klienta.

Autodráha     Autodráha     Autodráha     Autodráha

 • Miloš Jedlička
 • 5. května 201
 • Měšice u Prahy
 • 250 64
 • IČ: 470 44 071
 • DIČ: CZ6808281755
 • www.stany-atrakce.cz
Copyright © 2010 - 2015 www.stany-atrakce.cz, všechna práva vyhrazena, vytvořeno: Gapanet solution s.r.o., redakční systém: CMS.Net