Bojíte se zimy a deště na Vaší firemní akci? Postavte si stan s topením.
Budete pořádat noční oslavu? Pak Vám profesionální osvětlení nesmí chybět.
Potřebujete ozvučit Vaši tiskovou konferenci? Přivezeme. Nastavíme. Ozvučíme.
Vyzkoušejte s partnery adrenalinovou hru air-soft a trefte se do černého.
Což takhle spestřit event originální autodráhou?
Nemáte jak dopravit a uskladnit Vaše promo materiály? Uskladněte je u nás.
Chcete zapůjčit cokoliv z naší nabídky? Kontaktujte nás >>

O firmě


Velký stan

Velký stan

Světla

Minibike

Zabýváme se pronájmem stanů, techniky, doprovodných aktivit, autodopravou a skladovými službami, převážně jako dílčí dodavatelé akce. Naši sílu spatřujeme v tom, že námi nabízené subdodavatelské služby dokážeme poskytnout nejen ve vysoké kvalitě, ale také dnes za velice žádané výhodné ceny, které především garantujeme s námi dlouhodobě spolupracujícím agenturám. Nízké ceny jsou dosaženy optimalizací nákladů, tj. veškeré technické zázemí (sklady, kanceláře, vozový park) není zatíženo platbou za pronájem. Veškeré technické zázemí a technika k pronájmu je v našem vlastnictví. Nutná administrativa je omezena na minimum.  Neplatíme také celoročně zaměstnance, ale využíváme proškolený a prověřený personál pouze na daný projekt.   

Mezi naše typické klienty patří:
reklamní agentury (dílčí technické zajištění akcí: stany, topení, světla, zvuk atd.) nebo marketingová oddělení koncového klienta.

Již několik let provádíme pravidelné celoroční samplingové aktivity.
Svědomitě uskladňujeme a staráme se o promo materiál několika renomovaných firem. Provádíme celoroční distribuci  reklamních tiskovin.
Požadovanou akci zajistíme po logistické stránce, zvolíme vhodný druh dopravy a v průběhu akce uskladníme promo materiál, který průběžně inventarizujeme. Celou akci můžeme technicky zajistit vlastním inventářem dle požadavků klienta. Zastřešení, ozvučení, světla atd.

V případě zájmu jsme schopni zhotovit profesionální fotodokumentaci, kterou předáme ihned po skončení akce na zvoleném médiu. Můžeme také provést tisk fotografií, které umístíme na mobilní panel nebo následující den trvání akce fotodokumentaci prezentujeme na LCD monitorech jako slide-show.

 
  • Miloš Jedlička
  • 5. května 201
  • Měšice u Prahy
  • 250 64
  • IČ: 470 44 071
  • DIČ: CZ6808281755
  • www.stany-atrakce.cz
Copyright © 2010 - 2015 www.stany-atrakce.cz, všechna práva vyhrazena, vytvořeno: Gapanet solution s.r.o., redakční systém: CMS.Net